Sākumlapa
  • Firestone RubberGard™ EPDM

    Jumtu izolācijas membrāna komerciālu ēku jumtiem

    Flisom eFlex saules paneļi

    Ultra plāni un viegli, efektīvi un skaisti saules paneļi

     

Mēs esam lēzeno jumtuekspertiprofesionāļilietpratējispeciālistijau kopš 1994. gada

Jau ilgāk kā ceturtdaļgadsimtu mēs nodarbojamies ar lēzeno jumtu segumu ieklāšanu un remontdarbiem. Esam moderno jumtu segumu materiālu pielietojuma pionieri Latvijā. Mēs vieni no pirmajiem jau 90. gadu pirmajā pusē uzsākām importēt no Somijas uzkausējamos bitumena materiālus un pielietot tos lēzeno jumtu būvē un remontā. Mēs arī bijām pirmie, kas 1998. gadā uzsāka Latvijā piedāvāt no Norvēģijas importētu PVC membrānu montāžu. Arī EPDM gumijas membrānu pielietojumā mēs esam pionieri Latvijā.

Ja Jums ir nepieciešams lēzenā jumta remonts, vai jauna lēzenā jumta izbūve, laipni aicinam sazināties ar mums, lai saņemtu bezmaksas piedāvājumu.

Izvēlieties savam jumtam progresīvākos materiālus

Arvien lielāku popularitāti lēzeno jumtu būvē pasaulē iekaro tādi sintētiskie vienkārtas materiāli kā EPDM un TPO. Tiem, salīdzinot ar bitumena materiāliem, piemīt virkne priekšrocību, no kurām galvenās ir daudzkārt ilgāks kalpošanas laiks, kā arī tie ir daudz draudzīgāki dabai.
Mēs esam ASV kompānijas Firestone ražoto EPDM un TPO materiālu autorizētie izplatītāji Latvijā.
 
Savukārt, kā jumtu siltumizolācijas materiāli arvien lielāku popularitāti iegūst PIR plāksnes, kam salīdzinot ar Latvijā populārajiem akmens vates materiāliem galvenās, bet ne vienīgās, priekšrocības ir aptuveni divreiz labākas siltumizolācijas spējas, kā rezultātā var izmantot gandrīz divas reizes plānākas plāksnes, un daudz lielāka kompresijas slodzes izturība, kā rezultātā pa jumtu drīkst staigāt un nav nepieciešams priekš staigāšanas ierīkot speciālus trapus. Mēs esam PIR siltumizolācijas ražotāja Recticel izplatītāji Latvijā un piedāvājam plašu PIR siltumizolācijas klāstu.
 
Slīpajiem jumtiem iesakām ASV kompānijas CertainTeed ražotos augstākās kvalitātes bitumena šindeļus. CertainTeed ir ASV kompānija, kas bituma dakstiņus ražo jau kopš 1913. gada. Vairāk kā gadsimta laikā noslīpētā ražošanas tehnoloģija ļauj CertainTeed ražot izcilas kvalitātes bitumena šindeļus. Esam CertainTeed pārstāvji Latvijā un piedāvājam plašu CertainTeed ražoto šindeļu kolekciju, ko iespējams iegādāties no mūsu noliktavām Rīgā.

Sazinieties ar mums


Zvaniet vai rakstiet mums:

28228858

26955447

dzega [at] dzega [dot] lv