Bitumena šindeļi

Bitumena šindeļi ir lielisks slīpo jumtu segums, kas savu popularitāti izpelnījies pateicoties šī jumtu materiāla brīnišķīgajam izskatam, formu un krāsu daudzveidībai, ilgmūžībai un relatīvi zemajai cenai.

Bitumena dakstiņi ir radīti Amerikā jau 1901. gadā. ASV joprojām ir lielākais bitumena šindeļu tirgus un ASV kompānijas ir lielākie bituma dakstiņu ražotāji pasaulē.

Izšķir vienas kārtas bitumena šindeļus un vairāku kārtu jeb laminētos bitumena šindeļus. Laminēto bitumena dakstiņu loksne sastāv no vairākām kopā salīmētām materiāla kārtām, kas piešķir laminētajiem bitumena šindeļiem lielāku izturību un elegantu dimensionālu izskatu.

SIA Dzega ir ASV kompānijas CertainTeed pārstāvji Latvijā. CertainTeed ar sākotnējo nosaukumu General Roofing Manufacturing Company ir dibināts 1904. gadā St. Louis pilsētā Missouri štatā ASV. Mūsdienās CertainTeed ražo dažādu veidu būvmateriālus 65 piecās rūpnīcās ASV un Kanādā. Bitumena šindeļus CertainTeed ražo jau kopš 1913. gada. Gadsimta laikā noslīpētās bitumena dakstiņu ražošanas tehnoloģijas un uzkrātā pieredze ļauj CertainTeed ražot izcilas kvalitātes bitumena šindeļus, kas, iespējams, ir labākie bitumena dakstiņi pasaulē.

Sazinieties ar mums


Zvaniet vai rakstiet mums:

28228858

26955447

dzega [at] dzega [dot] lv