Firestone RubberGard™ EPDM

Firestone RubberGard™ EPDM jumtu seguma sistēma - EPDM zelta standarts

Kopš pirmā Firestone EPDM jumta seguma ieklāšanas 1980.gadā, Firestone Building Products ir saražojis vairāk kā 1.000.000.000 m² Firestone RubberGard EPDM jumtu materiālu, kas ieklāti visā pasaulē sākot no Aļaskas ziemeļiem līdz Arābu pussalas tuksnešiem. Šie rekordlielie ražošanas apjomi un vairāk kā gadsimtu ilgā pieredze gumijas materiālu tehnoloģijās padara Firestone Building Products par pasaules vadošo EPDM gumijas membrānu ražotāju. Firestone EPDM jumtu membrānas dominē vienkārtas jumtu segumu tirgū ar savu praksē pārbaudīto elastību, kvalitāti un ilgmūžību.

 

Izcils jumtu segums

Firestone RubberGard EPDM jumtu seguma sistēmas pamatā ir videi draudzīga EPDM gumijas membrāna. Tā ir pilnībā vulkanizēta vienkārtas jumtu hidroizolācijas membrāna, kas izgatavota no sintētiskās gumijas ethylene-propylene-diene terpolimēra. Pateicoties tās uzbūvei un unikālajām īpašībām tā ir ideāli piemērota montāžai uz komerciālu, industriālu, kā arī dzīvojamo ēku neliela slīpuma jumtiem. To var izmantot arī zaļajos jumtos, kā arī jumtiem, kas aprīkoti ar saules enerģijas PV paneļiem.

 

Galvenās īpašības un priekšrocības

 • Izcila izturība un ilgmūžība
  Pateicoties to uzbūvei, Firestone RubberGard EPDM membrānām ir nepārspējama izturība pret UV starojumu, ozona un ekstremālu temperatūru iedarbību. Sakarā ar to, ka membrānas sastāvā nav plastifikatoru vai antipirēnu, tās īpašības laika gaitā saglabājas stabilas un nemainīgas. Pētījumos ir pierādīts, ka Firestone RubberGard EPDM membrānas paredzemais kalpošanas laiks ir vairāk kā 50 gadi.

 • Ātra un viegla montāža
  Firestone RubberGard EPDM ir pieejama līdz pat 15.25 m platās un 61 m garās viengabala loksnēs (930 m²), kā rezultātā montāžu ir iespējams veikt ātri un ar salīdzinoši maz šuvēm. Turklāt Firestone QuickSeam Tape membrānas līmēšanas tehnoloģija nodrošina izturīgas šuves, kuru montāžai nav nepieciešmi speciāli instrumenti.

 • Dažādas montāžas sistēmas

  Pateicoties dažādiem iespējamiem membrānas stiprināšanas veidiem,  RubberGard EPDM jumtu segumu sistēma ir piemērota vissarežģītākajām jumtu virsmām, gan jauniem jumtiem, gan renovējamiem jumtiem.

 • Izcila elastība
  Firestone RubberGard EPDM membrāna saglabā savu elastību pat pie temperatūras, kas ir zemāka par -45°C, dodot iespēju montāžu veikt jebkurā gadalaikā. Membrāna var tikt izstiepta vairāk kā par 300%, nodrošinot jumta seguma hermētiskumu pie temperatūras svārstībām un ēkas kustībām.

 • Zemas dzīves cikla izmaksas
  Firestone RubberGard jumtu segumam nav nepieciešama praktiski nekāda apkope. Ja nepieciešams, pat pēc desmitgadēm ilgas kalpošanas, RubberGard EPDM membrānas ir iespējams viegli salabot ar Firestone QuickSeam Tape materiāliem. Dēļ tā, kā arī  pateicoties membrānas ilgmūžibai un zemajām montāžas izmaksām, materiāla dzīves cikla izmaksas ir ļoti zemas.

 • Videi draudzīgs materiāls
  Firestone RubberGard EPDM ir inerts materiāls ar minimālu ietekmi uz vidi tā ražošanas un ekspluatācijas laikā. Membrānas montāžas un lietošanas laikā, no tās neizdalās nekādas indīgas vielas, ļaujot uz tās uzkrāt lietus ūdeni, ko var lietot mājsaimniecības vajadzībām. Firestone RubberGard EPDM materiālu ir iespējams arī pārstrādāt otreizējai lietošanai. Turklāt, Firestone EPDM ražotnes ir saņēmušas ISO 14001 sertifikāciju, kas apliecina kompānijas apņemšanos nodrošināt dabai draudzīgu ražošanas procesu.

 • Piemērots materiāls zaļajiem jumtiem un saules PV paneļu instalācijām
  Firestone RubberGard EPDM materiāls ir sekmīgi izturējis pārbaudes par noturību pret augu saknēm, un ir ideāla hidroizolācijas membrāna priekš ekstensīvu zaļo jumtu sistēmām. Tāpat Firestone RubberGard EDPM membrānas, pateicoties to izturībai un ilgmūžībai, ir piemērotas, lai uz tām izvietotu saules enerģijas paneļus.

Sazinieties ar mums


Zvaniet vai rakstiet mums:

28228858

26955447

dzega [at] dzega [dot] lv