Par uzņēmumu

Mūsu darbība aizsākās 1994. gadā, kad tika dibināts uzņēmums DZEGA-JUMTI. Jau no paša sākuma mūsu darbības joma ir bijusi lēzeno jumtu segumu ieklāšana un materiālu tirdzniecība.

Gandrīz ceturtdaļgadsimtu ilgajā darbības laikā uzkrātā pieredze un zināšanas savietoto (lēzeno) jumtu segumu montāžas darbos ļauj mums īstenot vissarežģītākās pasūtītāju ieceres, veicot darbus ar visu veidu materiāliem augstākajā kvalitātes un profesionalitātes līmenī. Šo gadu laikā  esam siltinājuši un ieklājuši jumtu segumus simtiem ēku visā Latvijā. Pateicoties mūsu darbu profesionalitātei un mērenajām cenām, varam lepoties ar patiešām lielu skaitu apmierinātu klientu.

Sekojot pasaules tendencēm jumtu būves nozarē, veicam arī sintētisko vienkārtas (single-ply) materiālu (EPDM, TPO, PVC) ieklāšanu.

Kopš 2005. gada uzņēmums nodarbojas arī ar ēku fasāžu siltināšanu un apdari, kā arī ar izlīdzinošo cementa-smilšu javas klona grīdu betonēšanu. Arī šajos darbos esam uzkrājuši pietiekoši lielu pieredzi, kas ļauj tos veikt augsti profesionālā līmenī.

Atsauksmes vēstule

SIA “MERKS" ir sadarbojusies ar SIA "Dzega" projektā tirdzniecības centrs Pleskodāle Lielirbes ielā 29. Šī projekta ietvaros SIA "Dzega" uz jumta veica siltumizolācijas, šķērslīpumu un hidroizolācijas montāžu 10200 m2 apjomā, kā arī skārda darbus - parapeta pārseguma un skārda pielaiduma montāžu.

Darbi objektā veikti augsti profesionālā līmenī, kvalitatīvi un līgumā paredzētajos termiņos. Rekomendējam SIA "Dzega" kā uzticamu sadarbības partneri, kuras pakalpojumus plānojam izmantot arī turpmāk. // Jānis Šperbergs

SIA "MERKS"

 

Atsauksme

SIA “Dzega" 2010. gada rudenī veica jumta seguma montāžas darbus Rubas pagastā ēkai "Kamenītes".

Jumta seguma montāžas darbi tika veikti precīzi pēc grafika un objekts tika nodots paredzētajā termiņā. Darbi tika veikti profesionālā līmenī, kvalitatīvi, atbilstoši līguma nosacījumiem. Ar SIA "Dzega" bija patīkami strādāt, rekomendējam SIA "Dzega" kā uzticamu sadarbības partneri. // Gunta Kalniņa

Saldus novada Jaunauces un Rubas pagastu pārvaldes vadītāja

 

Sazinieties ar mums


Zvaniet vai rakstiet mums:

28228858

26955447

dzega [at] dzega [dot] lv