Firestone UltraPly™ TPO

Saules starus atstarojošs jumtu segums

UltraPly™ TPO membrāna ir Firestone TPO jumtu sistēmas galvenā komponente. Tā ir elastīga TPO jumtu seguma membrāna ar poliestera armējumu. Šīs membrānas sastāvā ir etilēn-propilēn gumija, kā rezultātā šis jumtu segums apvieno gumijas materiāla elastību ar termoplastiska materiāla īpašībām, kas dod iespēju šuves sakausēt ar karstu gaisu.

 

Galvenās īpašības un priekšrocības

 • Dabai draudzīgs materiāls
  Firestone UltraPly TPO membrāna ir saules starus atstarojošs, energoefektīvs jumtu segums. Tās gaišās krāsas virsma atstaro saules starus neļaujot tiem pārvērsties siltuma enerģijā, tādējādi samazinot telpu atdzesēšanas izmaksas. Atšķirībā no PVC membrānām Firestone UltraPly TPO membrāna nesatur hloru vai citus halogēnus un tai nav pievienoti plastifikatori – šīs ir īpašības, kas padara šo materiālu videi draudzīgu. Bez tam TPO membrānas ir viegli pārstrādājamas otreizējai izmantošanai. Turklāt Firestone TPO ražotnes ir saņēmušas ISO 14001 sertifikāciju, kas apliecina kompānijas apņemšanos ievērot vides aizsardzības standartus.

 • Izcila izturība un ilgmūžība
  Firestone UltraPly TPO membrāna nesatur plastifikatorus un halogēnos antipirēnus, kas nodrošina materiāla izcilo izturību pret UV starojumu un ozonu. Materiālam ir arī augsta izturība pret dažādām ķimikālijām.

 • Ātra un viegla montāža
  Firestone UltraPly TPO ir pieejams līdz pat 3.05 m platumā, kas nodrošina ātru, ekonomisku un drošu montāžu neizmantojot atklātu liesmu.

 • Ar karstu gaisu sakausējamas šuves
  Firestone UltraPly TPO ar karstu gaisu sakausējamās šuves nodrošina ātru, ekonomisku montāžu, nemainīgu šuvju kvalitāti un augstu šuvju izturību. Membrānas montāžas laikā virsējā un apakšējā materiāla loksne ar karstu gaisu tiek sametināta kopā veidojot homogēnu savienojumu. UltraPly TPO membrānas montāžas tehnoloģija ļauj to ieklāt jebkurā gadalaikā dažādos laika apstākļos.

 • Piemērots materiāls zaļajiem jumtiem un saules PV paneļu instalācijām
  Firestone UltraPly TPO materiāls ir sekmīgi izturējis pārbaudes par noturību pret augu saknēm, un ir ideāla hidroizolācijas membrāna priekš ekstensīvu zaļo jumtu sistēmām. Tāpat Firestone UltraPly TPO membrānas, pateicoties to izturībai, ilgmūžībai un saules starus atstarojošajai krāsai ir ideāli piemērotas, lai uz tām izvietotu saules enerģijas paneļus.

Sazinieties ar mums


Zvaniet vai rakstiet mums:

28228858

26955447

dzega [at] dzega [dot] lv